NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
5 Marzec, 2016, 10:00 am

Zarejestruj się na GreenPOWER. Energia słoneczna, wodna, wiatrowa i biomasa

GreenPower

GreenPower

Najwyższy czas, by zarejestrować się w serwisie www.mtp24.pl do udziału w targach GreenPOWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 10-12 maja 2016 r. To największa w Polsce wystawa sektora OZE.  

 Rok rocznie jakość zwiedzających targów GreenPOWER doceniają wystawcy, którzy twierdzą, że są to jedne z najlepszych targów dotyczące zielonej energii. Do Poznania, poza przedstawicielami grup energetycznych, zjeżdżają prywatni inwestorzy zainteresowani energooszczędnymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu wykorzystania OZE, przedstawiciele samorządu terytorialnego (gmin, powiatów, województw), przedstawiciele firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA,

 

Targi dla profesjonalistów

Warto zarejestrować się przed targami w Internecie nie tylko dlatego, że pozwala to uniknąć kolejek przy wejściu na targi. Rejestracja internetowa uprawnia profesjonalistów przede wszystkim do bezpłatnego uczestnictwa w GreenPOWER.

Do tej pory swoją obecność na targach, poprzez serwis www.mtp24.pl, zapowiedziało już kilkaset specjalistów. Jak pokazują badania przeprowadzone podczas minionych edycji, biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. Na targi rejestrują się właściciele (26%), menadżerowie wyższego szczebla (kierownik 25%, dyrektor 17%, prezes 16%), a także specjaliści odpowiadający za zakupy w firmie czy wdrażanie nowych technologii (16%).

Targi w Poznaniu przy promocji GreenPOWER wykorzystują wszystkie kanały komunikacji wchodzące w skład direct marketingu - począwszy od rozwiązań informatycznych poprzez własną drukarnię, Centrum Logistyczne, zespół Contact Center aż po sekcję baz danych, która we współpracy z sekcją zwiedzających czuwa nad aktualizacją i pozyskiwaniem nowych kontaktów branżowych. W tym roku do bezpośredniego udziału w targach zaproszono ponad 8.000 profesjonalistów z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy i Litwy.

GreenPower 2016, 10-12.05.2016

GreenPower 2016, 10-12.05.2016

Co na ekspozycji?

Na targowych gości czekać będzie bogata oferta głównie polskich, ale także zagranicznych firm. Do grona wystawców GreenPOWER wciąż dołączają kolejni, ale już teraz swój udział zgłosili przedsiębiorcy z Niemiec, Belgii, Szwecji, Chin, a nawet z odległego Izraela. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą z zakresu fotowoltaiki, biopaliw, biomasy, energii wodnej i wiatrowej, oraz poznać nowe technologie energooszczędne.

Ekspozycję wzbogacą targowe wydarzenia, takie jak energetyczny talk-show w ramach Globu Pełnego Energii (10-11 maja), dyskusje podczas Forum „Fotowoltaika dla każdego” (10 maja) i seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo rolne” (11 maja). Odbędą się także debaty na temat biogazu, biopaliw, biomasy, finansowania zielonych inwestycji.

 

W elitarnym gronie

Tegoroczne targi GreenPOWER odbywać się będą w ramach cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych dedykowanych dla branży energetycznej pod nazwą Energy Future Week. Cykl obejmuje, oprócz wspomnianych targów GreenPOWER, także Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER, wystawę InnoPower wraz z ERRA Regulatory Innovation Day, Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy ENERGIA.21 oraz międzynarodową konferencję GasReg.21.

Celem Energy Future Week jest szersze otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, wyznaczanie trendów dla energetyki Europy Środkowowschodniej, wymiana międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

Do udziału Energy Future Week zostali zaproszeni światowej klasy praktycy, eksperci i naukowcy, a także krajowe oraz zagraniczne koncerny energetyczne, administracja centralna i samorządowa, uczelnie wyższe, jednostki badawczo-rozwojowe, producenci urządzeń i technologii energetycznych oraz dystrybutorzy.

 

Więcej na www.efweek.pl oraz  www.greenpower.pl

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.