NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
15 Styczeń, 2016, 8:33 am

Targi POL-ECO-SYSTEM także na wiosnę

POL-ECO-SYSTEMW dniach 20-22 kwietnia 2016 r. na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbędzie się pierwsza edycja targów POL-ECO-SYSTEM Silesia. Tematem przewodnim będzie rewitalizacja terenów poprzemysłowych, ale nie zabraknie zagadnień związanych z odpadami czy recyklingiem.

POL-ECO-SYSTEM Silesia to nowa inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich, która odbędzie się w pierwszym półroczu na Górnym Śląsku. Wiosenna edycja targów POL-ECO-SYSTEM odbędzie się w Katowicach w dniach 20-22.04.2016 r., a jesienna – tradycyjnie w Poznaniu w dniach 11-14.10.2016 r.

Zakres ekspozycji POL-ECO-SYSTEM Silesia w Katowicach obejmować będzie zagadnienia związane z problematyką rewitalizacji obszarów miejskich, odpady i recykling, gospodarkę komunalną, energią odnawialną i technologie ochrony środowiska.

Partnerem merytorycznym kwietniowej odsłony targów POL-ECO-SYSTEM Silesia jest Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych z Katowic. Tematem przewodnim wydarzenia jest odnowa zdegradowanych obszarów miejskich oraz zagospodarowanie obiektów i terenów poprzemysłowych.

Głównym punktem targów POL-ECO-SYSTEM Silesia będzie konferencja pt. „Błękitno-zielona infrastruktura w miastach” dedykowana dla osób odpowiedzialnych za infrastrukturę zieloną, gospodarkę wodną (wody opadowe), adaptację do zmian klimatu, oraz do architektów i urbanistów.

Narodowy Program Rewitalizacji Miast zakłada wydanie do 2020 r. 25 mld zł pochodzących z funduszy europejskich na ten cel. Biorąc pod uwagę, że rząd planuje jeszcze dołożyć do tego także środki z budżetu oraz poszukiwać lokalnych partnerów jest szansa na to, by tereny poprzemysłowe, powojskowe czy postoczniowe zyskały szansę na drugie życie. Region Śląska jest bardzo dobrym tego przykładem – zwłaszcza Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, w którym targi będą się odbywać.

Wiosenne targi POL-ECO-SYSTEM Silesia – 20-22.04.2016 r., Katowice.

Jesienne targi POL-ECO-SYSTEM – 11-14.10.2016 r., Poznań.

Więcej na: www.polecosystem.pl/polecosystem_silesia

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.