NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
8 Kwiecień, 2015, 2:58 pm

Targi Greenpower - warto rozwijać OZE

targi greenpowerSejm przyjął ustawę o OZE, dzięki której prosumenci będą mogli sprzedawać energię do sieci po gwarantowanych cenach przez 15 lat. Ustawa to dobry powód do rozmów i spotkań na targach Greenpower w Poznaniu, które odbędą się w dniach 26-28.05.2015 r.

Targi Greenpower to trzydniowa specjalistyczna wystawa połączona z cyklem konferencji i seminariów. W targach biorą udział biorą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy i firmy wykonawcze.

Think green, czyli co w programie

Wyjątkowo interesująco zapowiada się tematyka tegorocznego programu wydarzeń. W ramach Greenpower główne panele dyskusyjne skupiać się będą na kwestiach: co tak naprawdę oznacza przyjęcie ustawy o OZE, jak działa prosument oraz z jakich metod finansowania OZE można w obecnej chwili korzystać?

Zapowiedź zmian i prognozy rozwoju rynku OZE – otwarta formuła wydarzeń z udziałem specjalistów i praktyków z branży sprzyjać będzie wymianie doświadczeń i gorącej dyskusji. Na taką liczyć z pewnością będzie można podczas III Forum „Fotowoltaika dla każdego”, seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo agroturystyczne" oraz Glob Pełen Energii.

Innowacyjny, czyli jaki?

Warto zajrzeć także na sąsiednie targi Expopower, gdzie podczas forum InnoPower innowacje w energetyce oraz Międzynarodowego Kongresu Naukowo-Przemysłowego Energy21 zaproszeni z Polski i zagranicy goście będą się zastanawiać co można zrobić wspólnie, aby polska energetyka była bardziej innowacyjna?

Podczas debat poruszone zostaną m.in. tematy - multienergetyki, zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej, smart metering i smart grids, czy też jaki jest i czego oczekuje konsument XXI wieku?

Z pewnością wydarzenia te stanowić będą inspirację do współpracy nauki i biznesu, która może zaprocentować tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań.

Organizatorem kongresu Energia.21 jest Polski Komitet Energii Energetycznej, a wydarzenie to wspierają polskie grupy energetyczne: Enea S.A., Energa S.A., Tauron S.A, PGE S.A., RWE oraz inne przedsiębiorstwa z sektora elektroenergetyki.

Prezentacja oferty sektora energii rozproszonej i konwencjonalnej podczas targów Greenpower i Expopower to dogodna możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wykorzystania potencjału edukacyjno-biznesowego obu wydarzeń.

Więcej informacji o targach: www.greenpower.mtp.pl oraz www.expopower.pl

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.