NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
19 Styczeń, 2016, 9:26 am

Targi GREENPOWER – największa w Polsce wystawa sektora OZE

GREENPOWERMiędzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER w Poznaniu odbędą się w tym roku w dniach 10-12 maja 2016 r. Będzie to dobra okazja, by w rozpoznać rynek, jego ofertę, tendencje i prognozy  na kolejne miesiące.

Rok 2016 zapowiada się rokiem fotowoltaiki. Jak szacują eksperci rynkowi na podstawie danych z URE i Instytutu Energetyki Odnawialnej – od stycznia może nastąpić intensywny rozwój fotowoltaiki wspieranej systemem taryf gwarantowanych, funduszami unijnymi oraz dofinansowaniem z programu Prosument.

Jak podaje dziennik „Rzeczpospolita” powołując się na ostatnie dane URE na temat wzrostu potencjału fotowoltaiki w Polsce, a także na dane Instytutu Energetyki Odnawialnej, całkowity potencjał PV w Polsce wynosi już około 60-65 MW. W roku 2016 r. możemy zanotować wzrost potencjału PV aż o 200-300 MW.

Te optymistyczne prognozy stanowią szansę na optymalne wykorzystanie udziału w targach GREENPOWER 2016, które są największą w Polsce wystawą sektora OZE.

W zeszłym roku w ramach targów GREENPOWER i równolegle odbywających się targów EXPOPOWER zaprezentowało się ponad 200 firm z Polski, Austrii, Belgii, Niemiec, Chin, Holandii, Litwy, Rumunii, Włoch, Szwecji i Węgier. Ekspozycję zwiedziło 7865 profesjonalistów.

Ekspozycja targów obejmuje produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych.

Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GREENPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich.

Na rok 2016 zaplanowano m.in. Park Techniki Solarnej, Forum „Fotowoltaika dla każdego”, seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo agroturystyczne”, debaty na temat finansowania inwestycji OZE oraz wiele innych.

Udział w targach dla profesjonalnych zwiedzających jest bezpłatny (rejestracja na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu na www.mtp24.pl)

Więcej informacji o targach na stronie www.greenpower.mtp.pl

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.