NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
2 Listopad, 2015, 9:46 am

System PV, który da się zamontować w ciągu 1 minuty - SunPower Helix

Helix

fot. SunPower, Helix system, www.up.sunpower.com

Helix to zoptymalizowany wyrób firmy SunPower, który powstał z myślą o łatwym i szybkim montażu. Ponadto - jak zapewnia producent – system został wyposażony w ogniwa o wysokiej wydajności. Ich cechami charakterystycznymi są sprawność dochodząca do 21,5% oraz wysoka efektywność pracy nawet w rosnących temperaturach otoczenia. Już pierwsze systemy SunPower Helix wyprodukowane we Francji i Meksyku otrzymały Srebrne oznaczenia jakości (Candle to Candle CertifiedTM Silver).

Helix zaoszczędza nasz czas

Prosta budowa systemu, ograniczona ilość elementów składowych oraz minimalna ilość kabli łączonych metodą plug-in pozwalają na zaoszczędzenie czasu instalacji konstrukcji z pół godziny (w przypadku standardowych systemów) do 1 minuty. Niesie to za sobą korzyści finansowe płynące z oszczędności pieniędzy wydawanych na monterów. Konstrukcje Helix możemy instalować na dachach i wiatach ale może ona być także instalacją naziemną.

Dodatkowym atutem nowego produktu firmy SunPower jest jego 25-letnią gwarancja. Obejmuje ona nie tylko cały moduł ale również, jak zapewnia producent, jego o 60% większy, niż w przypadku funkcjonowania standardowego systemu PV, uzysk energetyczny. Co więcej, całkowita użyteczność wyrobu, rozumiana poprzez jego pracę na poziomie 70% mocy nominalnej to 40 lat.

SunPower

Warto wiedzieć, iż kupując moduł Helix inwestujemy w wyrób amerykańskiego lidera PV, który od 2010 roku produkuje „słoneczne narzędzia” dla różnej grupy odbiorców tj. klienci indywidualni, firmy, szkoły, samorządy itp. z całego świata. Ponadto w strukturach SunPower wyszczególniono kilka stanowisk dla pracowników, którzy od lat z powodzeniem analizują możliwości wykorzystania energii słonecznej oraz potrzeby klientów z konkretnych miejsc globu (Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Australia, Afryka).

Dawid Górny

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.