NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
22 Lipiec, 2015, 12:05 pm

Przygotuj idealną ofertę na system PV dla Prosumenta

oferta na system PV

Tworzenie spersonalizowanych ofert na system fotowoltaiczny dla Klientów stało się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Wszystko dzięki nowej odsłonie oferty sprzedażowej EasySolar.

EasySolar to pierwsza na świecie aplikacja mobilna służąca do projektowania systemów fotowoltaicznych i generowania niesamowitych ofert sprzedażowych w ciągu zaledwie kilku minut. To efektywne narzędzie, które całkowicie zmienia sposób pracy instalatorów oraz projektantów z branży.

EasySolar zapewnia indywidualne podejście do Klienta oraz zachowanie wysokiej jakości pracy przy znacznej oszczędności czasu. Wszystkie te czynniki są krytyczne w przekonania klienta, w szczególności na dopiero rozwijającym się polskim rynku fotowoltaiki.

System PV dla Prosumenta- nowa odsłona oferty

EasySolar, które nieustannie pracuje zarówno nad optymalizacją funkcjonalności, jak i przystępnością oprogramowania, razem z udostępnieniem nowszej wersji aplikacji na platformę Android, wyposażyło aplikację w jeszcze bardziej nowoczesną i atrakcyjną wizualnie ofertę sprzedażową.

Bardziej przejrzysta struktura prezentacji danych pozwala Klientowi z łatwością zrozumieć projekt koncepcyjny, wyliczenia oraz wykresy, zwiększając jego zaangażowanie w proponowane rozwiązanie. Przygotowana oferta może zostać wykorzystana podczas składania dokumentacji w programie Prosument.

Teraz każda firma ma możliwość przygotowania konkurencyjnej oferty handlowej z własnym logotypem, spersonalizowanymi ustawieniami przedsiębiorstwa oraz cenami własnych komponentów, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie poziomu sprzedaży. Co więcej, jednym kliknięciem można wygenerować ofertę na system fotowoltaiczny aż w czterech językach.

Podgląd nowej odsłony oferty EasySolar

Sprawdź nową ofertę sprzedażową w aplikacji

Wygodnie i bez ograniczeń

Każdy projekt jest inny i wymaga innego sposobu projektowania, dlatego EasySolar umożliwia projektowanie w aż trzech różnych wariantach. Ponadto, oprogramowanie dysponuje narzędziami pomiarowymi- azymutu, pochylenia dachu oraz symulacją zacienienia i bazą nasłonecznienia.

Dostęp do aplikacji EasySolar jest możliwy za pomocą tych samych danych na różnych urządzeniach mobilnych. Płatność odbywa się w wygodnej formie abonamentu i nie wymaga podpisania umowy. Cena podstawowego abonamentu dla 2 użytkowników zaczyna się już od 49 zł/miesięcznie.

Co istotne, aplikacja EasySolar umożliwia wygenerowanie nieskończonej ilości projektów i ofert w ramach wykupionego abonamentu. Pakiet można w każdej chwili zmienić i dostosować do potrzeb przedsiębiorstwa, by jeszcze łatwiej nadawać lub ograniczać dostęp do projektów.

Wypróbuj aplikację EasySolar

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.