NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
23 Styczeń, 2015, 9:35 am

Przetarg: Opracowanie prelekcji dotyczącej nowych technologii PV

startupŚwiętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach ogłasza przetarg na opracowanie pisemnej prezentacji oraz prelekcji dotyczącej nowych technologii w fotowoltaice. Projekt finansowany jest w ramach Europejckiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Perspektywy RSI Świętokrzyskie – IV Etap”

Zakresem pracy poszukiwanego eksperta będzie opracowanie pisemnej prezentacji na temat zrównoważonego rozwoju energii w aspekcie najnowszych uregulowań prawnych dotyczących rynku energii w Polsce. Prelekcja dotyczyć ma m.in. najważniejszych zmian w ustawie o odnawialnych źródłach energii z dnia 16.01.2015 r., fotowoltaiki w ramach inteligentnych sieci elektroenergetycznych typu Smart Gird, praktycznych aspektów funkcjonowania rynku energii w Polsce w świetle nowej ustawy, wyzwań stawianych przed sprzedającymi i kupującymi energię, nowych rozwiązań prosumenckich oraz wpływu wprowadzanych zmian na zrównoważony rozwój rynku energii.

Przewidywany czas prelekcji to 30-45 minut. Według wstępnych założeń konferencja ma się odbyć dnia 06.03.2015 r., jednakże zamawiający zastrzega zmianę terminu po uzgodnieniu go uprzednio z wykonawcą. Grupa docelową spotkania jest ok 100 osób, wśród których mają znajdować się reprezentanci jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa, instytucje naukowe oraz instytucje otoczenia biznesu z terenu województwa świętokrzyskiego.

Oferty składać należy do dnia 29.01.2015 r. do godziny 12:00. Więcej informacji dotyczących przetargu znajdziesz TUTAJ (PDF)

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.