NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
20 Marzec, 2015, 3:00 pm

Aplikacja mobilna EasySolar: nowa funkcja do projektowania już aktywna

Aplikacja mobilna EasySolar jest już aktywna i można skorzystać z nowego narzędzia projektowego służącego do wykonania projektu instalacji fotowoltaicznej na dowolnym zdjęciu. 

Aplikacja mobilna i jej możliwości

Nowa funkcja umożliwia rozmieszczenie paneli słonecznych na trójwymiarowych obiektach. Właśnie dlatego aplikacja mobilna EasySolar świetnie sprawdza się w przypadku dachów pochyłych, a tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla projektów instalacji prosumenckich.

1

Aplikacja mobilna to tylko kilka kliknięć, aby zaznaczyć obszar projektowania na zdjęciu, dopasować wymiary, dodać lub usunąć moduły i zobaczyć wizualizację 3D. Rozmieszczone na dachu panele są półtransparentne, co umożliwia podgląd przeszkód na dachu i usunięcie paneli z niechcianych miejsc pojedynczymi kliknięciami, np. tam, gdzie na dachu występuje przeszkoda. Narzędzie umożliwia płynne przejście z płaszczyzny dwuwymiarowej w wizualizację trójwymiarową i odwrotnie.

2

Aplikacja mobilna - zacznij na komórce, dokończ na komputerze

Aplikacja mobilna działa, wykorzystując technologie chmur, która zapewnia płynną komunikację między stosowanymi do projektów urządzeniami. Można zatem wykonać zdjęcie smartfonem podczas wizji lokalnej i dodać je do projektu, dokończając go na komputerze.

EasySolar zależy na przełożeniu wielu skomplikowanych narzędzi na proste i przystępne. To dzięki temu poziom sprzedaży wzrasta - zamiast dostarczać wielu skomplikowanych danych, można w bardzo prosty sposób zaprezentować Klientowi to, co go najbardziej interesuje – projekt systemu oraz jego opłacalność.

Inne, niesamowite funkcje projektowe aplikacji EasySolar to wizualizacja na mapie oraz szkicu technicznym. Aplikacja mobilna wyposażona jest dodatkowo o narzędzia do pomiaru azymutu oraz kąta nachylenia dachu, a także symulację zacienienia.

Zobacz funkcjonalności

Opłacenie abonamentu gwarantuje dostęp z jednego konta do wersji na przeglądarki internetowe oraz na wszystkie systemy operacyjne (Android, iOS, WindowsPhone) w formie aplikacji mobilnej, którą można pobrać z naszej strony.

Pakiet Premium dostępny już od 49 zł/miesięcznie. Zarejestruj się.

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.