NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
28 Luty, 2016, 1:00 pm

Poznańskie targi stolicą zielonej energii

GreenPower 2016

GreenPower 2016

Targi GREENPOWER, które w dniach 10-12 maja b.r. odbędą się w Poznaniu to niezastąpiony przewodnik po mikroźródłach wytwarzania energii elektrycznej i efektywności energetycznej. Jak twierdzą wystawcy uczestniczący od wielu lat w tej imprezie, są to jedne z najlepszych targów w Polsce dotyczące zielonej energii.

Szeroka prezentacja nowości, przegląd najnowszych trendów, najświeższa wiedza na temat uwarunkowań technologicznych, finansowych i prawnych – targi GREENPOWER to nie tylko ekspozycja ofert firm z sektora energii odnawialnej, ale też unikalne know-how efektywnego działania na rynku. Zarówno wystawcy, jak i zwiedzający doceniają tę wartość targów, decydując się, by rok rocznie w nich uczestniczyć.

Pozytywna opinia branży

- Na targach GREENPOWER wystawiamy się od 2011 roku – mówi Andrzej Zyber, Dyrektor Generalny na Centralną Europę Oberhauser Solar-Befestigungssysteme GmbH. Uważam, że są to najlepsze targi w Polsce dotyczące zielonej energii. Zawsze po targach bardzo dużo klientów się do nas zgłasza.

W ubiegłej edycji targów wzięło ponad 100 firm z Polski i innych krajów świata. Zakres tematyczny targów obejmuje produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych.

Jesteśmy obecni na targach GREENPOWER od ich początku - mówi Beata Wiszniewska, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej. – To bardzo dobre miejsce, żeby zobaczyć jakie są trendy w energetyce odnawialnej.

Przebieg targów Greenpower

Przebieg targów Greenpower

Tłumnie na wydarzeniach

Uzupełnieniem wiedzy o OZE na targach GREENPOWER są liczne, bezpłatne konferencje i seminaria, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas tegorocznej edycji targów kolejną już odsłonę będą miały wydarzenia współorganizowane z redakcją miesięcznika „Czysta Energia”: Forum „Fotowoltaika dla każdego” oraz seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo rolne”. Forum stanowi odpowiedź na ogromne zainteresowanie fotowoltaiką. W programie zaplanowano referaty dotyczące najnowszych rozwiązań i trendów technologicznych, prawne uwarunkowania dla inwestycji oraz możliwości pozyskiwania środków finansowych. Natomiast seminarium o gospodarstwach rolnych podpowiada jak efektywnie korzystać z zielonej energii, jak poprawić rentowność przez zamontowanie np. modułów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych do podgrzewania wody czy pomp ciepła.

Uzupełnieniem programu wydarzeń będą debaty na temat biogazu, biopaliw, biomasy, finansowania zielonych inwestycji.

Wstęp na targi Greenpower jest bezpłatny (po rejestracji na stronie www.mpt24.pl ). Więcej informacji: www.greenpower.mtp.pl

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.