NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
25 Maj, 2016, 12:16 pm

Ogniwa fotowoltaiczne cena czyni cuda?

Ogniwa fotowoltaiczne cena

Projekt wykonany przy użyciu aplikacji EasySolar

Coraz czarniejsze scenariusze dotyczące nowelizacji Ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii sprawiają, że zarówno instalatorzy jak i inwestorzy zaczynają powątpiewać w opłacalność instalacji fotowoltaicznych. W związku z czym coraz większym zainteresowaniem cieszy się zastępowanie wysokiej jakości podzespołów tanimi zamiennikami. Niestety, chociaż cena podzespołów jest zawsze kluczowa dla naszych inwestorów, to jednak na dłuższą metę hasło „ogniwa fotowoltaiczne cena czyni cuda” nie ma racji bytu.

Inwestycja na lata

Prowadząc sprzedaż instalacji fotowoltaicznej zawsze miejmy na uwadze, że nasz inwestor oczekuje od niej co najmniej 25 lat nieprzerwanej pracy. Każda poważniejsza awaria w tym czasie będzie nie tylko kosztować naszego inwestora masę nerwów, ale również wydłuży okres zwrotu inwestycji.

Jeśli chcesz sprawdzić czym różnić się będą między sobą instalacje wyposażone w różne podzespoły, koniecznie przetestuj aplikację EasySolar do projektowania instalacji PV oraz przygotowywania ofert dla klienta !

Dbaj o reputację

Taka awaryjność urządzeń będzie godzić również w naszą renomę. Jeden niezadowolony klient to utrata potencjalnie 100 innych, których może nam odebrać np. kąśliwym komentarzem w mediach społecznościowych.

Biednego nie stać na oszczędności

Pamiętajmy, że sprzedaż wyższej klasy podzespołów zawsze zwróci nam się w postaci zadowolonych klientów oraz obniżenia kosztów serwisu. Panele fotowoltaiczne nadal są i będą produktem premium dla wybranej grupy odbiorców i tego powinniśmy się trzymać. Miejmy to na uwadze zarówno jeśli chodzi o naszą komunikację z klientami jak i ofertę produktową.

Wygoda obsługi

Poza samą jakością instalacji ważne są również inne wartości dodane jak wyposażenie dodatkowe w postaci np. system monitoringu. Pomimo tego, że system ten nie jest niezbędny do prawidłowej pracy instalacji pozwala nam oraz naszemu inwestorowi na bieżąco monitorować pracę systemu oraz szybciej reagować w przypadku awarii. Co więcej takie urządzenie połączone np. z optymalizerami mocy może zwiększyć znacząco wydajność naszego systemu PV.

Ogniwa fotowoltaiczne cena to nie wszystko ?

Jak widać cena paneli fotowoltaicznych nie powinna być uznawana za najważniejszy parametr systemu fotowoltaicznego. Cięcie kosztów na siłę zawsze przyniesie nam więcej szkód aniżeli korzyści.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sprzedaży systemów fotowoltaicznych, koniecznie przeczytaj nasz poprzedni artykuł!

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.