NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
12 Listopad, 2015, 9:38 am

Nowe podejście do sprzedaży instalacji PV

Nowe podejście do sprzedaży instalacji PVWiększość firm zajmujących się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych nie korzysta z oprogramowania do tworzenia ofert sprzedażowych. W związku z tym, przygotowując takie oferty zmuszeni są do korzystania z tradycyjnych edytorów tekstu, prostych kalkulatorów PV lub arkuszy kalkulacyjnych. Proces tworzenia spersonalizowanych ofert takimi metodami jest bardzo czasochłonny, a wykonywane ręcznie obliczenia obarczone są ryzykiem popełnienia licznych błędów.

Innowacyjne podejście

Dlatego też, nowoczesne firmy z branży PV decydują się coraz częściej na kompleksowe rozwiązania takie jak aplikacja EasySolar. Innowacyjne narzędzia zawarte w aplikacji, pozwolą Ci na wykonanie szybkiej analizy finansowej, a także jej odpowiednie zobrazowanie Twojemu klientowi przy pomocy oferowanych przez aplikację licznych metod wizualizacji danych. Dzięki nim będziesz w stanie skłonić do inwestycji w fotowoltaikę nawet najbardziej opornych inwestorów, dla których liczy się nie tylko dobroczynny wpływ technologii OZE na środowisko, ale także skala oszczędności, która w ofertach przygotowywanych w aplikacji EasySolar będzie widoczna jak na dłoni.

Wskazówka
Już dziś przetestuj aplikację na komputerze lub na jednym z Twoich urządzeń mobilnych!

appstorePLgoogle appPL

Oszczędność czasu

Świadomi potrzeb naszych klientów wprowadziliśmy rewolucyjne rozwiązania dzięki, którym jesteś w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt godzin miesięcznie. Dzięki nam zamiast marnować swój cenny czas na ręczne przygotowywanie ofert, będziesz mógł skupić się na pozostałych zadaniach, których w Twoim przedsiębiorstwie na pewno nie brakuje. Co więcej praca z narzędziami EasySolar gwarantuje Ci, że Twoje oferty będą zawsze kompletne i pozbawione błędów, tak często pojawiających się w ofertach robionych ręcznie.

Twoje biuro zawsze pod ręką

Innowacyjne rozwiązania opracowane przez zespół naszych inżynierów pozwalają na generowanie projektów nie tylko z poziomu komputera, ale również za pomocą aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS. Oferty przygotowane bezpośrednio u klienta za pomocą aplikacji mobilnych mogą być następnie edytowane w biurowym zaciszu z poziomu komputera. Należy przy tym również zaznaczyć, że zapis danych odbywa się w oparciu o technologię chmury. Dzięki temu  są one na bieżąco aktualizowane na wszystkich naszych urządzeniach i nie zostaną utracone np. w wyniku awarii komputera.

Wskazówka
Zobacz jak może wyglądać Twoja oferta:
pdfPL

Wyposażenie naszej aplikacji w szereg opcji związanych z zarządzaniem projektami sprawia, że może ona z powodzeniem stanowić platformę wymiany danych pomiędzy Tobą i Twoimi pracownikami. Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz mógł sprawować stały nadzór nad projektami realizowanymi przez swoich pracowników.

Niski abonament i nieograniczona liczba projektów

W przeciwieństwie do klasycznych programów do projektowania, nasza aplikacja może być wykorzystywana na wielu różnych urządzeniach jednocześnie, nawet w przypadku wykupienia podstawowej wersji abonamentu, którego cena wynosi zaledwie 49 zł miesięcznie. Tak niski koszt w połączeniu z możliwościami naszych narzędzi sprawia, że aplikacja EasySolar jest jedną z najlepszych inwestycji jakiej Twoje przedsiębiorstwo mogłoby się podjąć. Zwiększenie sprzedaży zaledwie o jedną inwestycje miesięcznie sprawi, że zakup abonamentu zwróci się Tobie kilkunastokrotnie.

W trakcie pracy przy użyciu aplikacji EasySolar nie ogranicza Cię również liczba generowanych projektów. Mimo oczywistych zalet fotowoltaiki zdajemy sobie sprawę z tego jak wielu inwestorów po wstępnym przeanalizowaniu projektu rezygnuje z inwestycji. Dlatego też postanowiliśmy znieść limit generowanych przez Ciebie projektów byś mógł zminimalizować nakłady poniesione na tego typu zapytania. Dzięki nieograniczonej liczbie projektów możesz również do woli testować różne warianty systemów PV, a następnie przedstawiać je swoim klientom.

Wskazówka
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo projektować systemy PV dołącz do naszego darmowego webinarium:

webinarPL

Jedna aplikacja, dziesiątki korzyści

Setki naszych zadowolonych klientów z całego świata potwierdzają, że wysoka jakość oferowanego przez nas oprogramowania w połączeniu z zawartymi w nim innowacyjnymi narzędziami oraz niską ceną plasuje aplikację EasySolar w światowej czołówce programów do projektowania PV. Oszczędność czasu w połączeniu z wysoką jakością generowanych ofert sprawiają, że pracując z aplikacją EasySolar możesz tylko zyskać!

Jeśli chcesz osobiście przekonać się jak wiele korzyści niesie ze sobą praca w oparciu o narzędzia EasySolar, już dziś  przetestuj naszą aplikację !!!

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.