NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
30 Lipiec, 2015, 2:03 pm

Nowe funkcje aplikacji

W związku z ciągłym rozwojem aplikacji EasySolar w najnowszej aktualizacji naszych narzędzi wprowadziliśmy nową szatę graficzną generowanych raportów, nowe elementy analizy finansowej oraz wiele innych drobnych zmian i poprawek.

Nowa szata graficzna

Zwiększona rozdzielczość grafik i wykresów pozwoli na łatwiejszą prezentację Waszym klientom proponowanych rozwiązań. Lepsza prezentacja natomiast przełoży się na szybszą, a co najważniejsze skuteczniejszą sprzedaż. Co więcej, dzięki naszej nowej odsłonie raportu łatwiej przyjdzie Wam uzmysłowienie inwestorom jak wiele korzyści może przynieść inwestycja w zieloną energię, generowaną z oferowanych przez Was modułów fotowoltaicznych.

Udoskonalona analiza finansowa

Podstawą każdej oferty są dane liczbowe. W związku z tym udostępniliśmy Wam nowe formy wizualizacji finansowych aspektów inwestycji oraz całkowicie nowy skumulowany przepływ pieniężny i stopę zwrotu . Wprowadzone poprawki sprawiają, że prezentacje waszych produktów będą jeszcze skuteczniejsze.  Co więcej, dzięki wprowadzonym udoskonaleniom uda wam się zainteresować inwestycją w fotowoltaikę znacznie więcej klientów w znacznie krótszym czasie!!!

Inne poprawki i udoskonalenia

Pozostałe dodatki

Oczywiście poza wspomnianymi zmianami zadbaliśmy również o to by nasze narzędzia pracowały jeszcze stabilniej niż dotychczas. Ponadto, z racji tego, że rozwój aplikacji EasySolar oparty jest w dużej mierze na kontakcie z naszymi abonentami wprowadziliśmy wiele poprawek i udoskonaleń wynikających bezpośrednio z waszych sugestii.

Aplikacja EasySolar to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na szybkie i łatwe generowanie ofert przez sprzedawców instalacji fotowoltaicznych dla swoich potencjalnych klientów. Dzięki oparciu naszego narzędzia o technologię chmury jest ono dostępne dla Was z każdego miejsca na Ziemi, bez konieczności okresowej aktualizacji. Wszystkie najnowsze aktualizacje i funkcje naszej aplikacji są dla Was zawsze dostępne przez cały okres trwania subskrypcji.

Nowe funkcje aplikacji już wkrótce !!!

Poza wspomnianymi wcześniej poprawkami już niedługo udostępnimy Wam aplikację na kolejną mobilną platformę jaką jest system iOS!!!

Jeśli chcesz osobiście przekonać się jak wiele możliwości oferuje aplikacja EasySolar już dziś aktywuj swoje konto.

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.