NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
23 Październik, 2015, 10:35 am

Konferencja fotowoltaiczna

konferencja fotowoltaiczna

26 listopada w Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy odbędzie się konferencja, której celem jest skomentowanie aktualnej sytuacji na rynku fotowoltaicznym, zaprezentowanie praktycznych rozwiązań dedykowanych instalacjom prosumenckim oraz omówienie perspektyw rozwoju energetyki prosumenckiej.

Wydarzenie skierowane jest do samorządów lokalnych, małych i średnich firm, zakładów przetwórstwa spożywczego, rolników oraz wszystkich inwestorów chcących produkować własną energię.

Konferencja fotowoltaiczna

Konferencja będzie okazją do dokonania przeglądu krajowych i zagranicznych rozwiązań stosowanych w systemach fotowoltaicznych. Szczegółowo omówiony zostanie temat programów funkcjonalno-użytkowych dla gmin. Uczestnicy poznają także zagadnienie związane z przyłączeniem instalacji PV do sieci energetycznej. Przyszli inwestorzy zostaną zaznajomieni z dobrym praktykami pozwalającymi na uniknięcie błędów, ograniczenie ryzyka i budowę instalacji, której praca systemów PV jest poprawna i bezpieczna. Wspólnie przyjrzymy się programom wspierającym rozwój fotowoltaiki i ocenimy możliwości finansowego wsparcia inwestycji w PV.

Weź udział w wydarzeniu

Podczas wystąpień prelegenci poza podzieleniem się wiedzą i doświadczeniem, odpowiedzą na dodatkowe pytania. Wśród ekspertów znajdą się m.in.: dr inż. Tadeusz Żdanowicz, Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki, Piotr Mikos, ekspert ds. fotowoltaiki Domy Czystej Energii Sp. z o.o., Bogdan Szymański, SBF Polska PV, Marek Mordarski z Elko-Bis sp. z o.o., Krzysztof Brzozowski oraz Marek Rybiański z Centrum Technologii Energetycznych.

Goście wydarzenia wezmą również udział w wizycie studyjnej na farmie fotowoltaicznej przy Centrum Technologii Energetycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://pogodadlaprosumenta.pl/konferencja-fotowoltaiczna/

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w wydarzeniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Pogoda dla prosumenta

Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Pogoda dla prosumenta“ dofinansowanego z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Realizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość - pozarządowa organizacja ekspercka pełniąca rolę brokera technologii i innowacji, jednen z największych inicjatorów i propagatorów wykorzystania Odnawialnych Źródeł Energii i technologii energooszczędnych w Polsce od przeszło 20 lat. Stowarzyszenie aktywnie działa na rzecz racjonalnego wykorzystania energii i nowoczesnych technologii na poziomie: pojedynczych budynków, gminy, powiatu oraz regionu.

Niniejszy materiał został opublikowany w ramach przedsięwzięcia „Pogoda dla prosumenta” dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie OTS Wolna Przedsiębiorczość.

Konferencja fotowoltaiczna

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.