NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
24 Czerwiec, 2016, 2:48 pm

Jak promować solary słoneczne?

easysolar projekt

      Instalację w Palermo wykonano z użyciem aplikacji EasySolar.

Solary słoneczne? Jak to, przecież prawidłowa nazwa to moduły fotowoltaiczne! A może czas wreszcie zacząć mówić językiem klienta?

Komunikuj się w sposób zrozumiały

Masz bogate doświadczenie i sporą wiedzę? Świetnie. Pamiętaj jednak, że prawdziwą umiejętnością jest przełożenie nawet najbardziej skomplikowanych pojęć na prosty język. Solary słoneczne zamiast paneli to tylko jeden z przykładów. Zwróć uwagę, że takie pojęcia jak: net-metering, inwerter czy diody by-pass nie muszą być klientowi znane. Zamiast posługiwania się formułkami, używaj porównań, szukaj analogii w życiu codziennym, do których mógłbyś odnieść się z tymi pojęciami. Dzięki temu wzbudzisz zaufanie klienta.

Nie sprzedawaj – doradzaj

Inwestycja w system fotowoltaiczny, który przez prawie trzydzieści lat będzie produkować prąd za darmo jeszcze nie należy do najtańszych w Polsce. Jednak jeśli zostanie odpowiednio dobrana (właściwa moc w odniesieniu do zużycia obiektu) oraz skrojona na miarę możliwości finansowych i wymagań estetycznych- jest jedną z lepszych form ulokowania kapitału. Aby jednak uzmysłowić to klientowi, musisz być doradcą, nie sprzedawcą.

Proces inwestycji jak bułka z masłem

Nawet nie wiesz, jak wielu klientów poddaje się w ostatnim momencie nie z uwagi na koszty czy technologię system fotowoltaicznego, ale na żmudny process inwestycji. Opowiadaj jasno i przejrzyście o etapach składania poszczególnych dokumentów.

Ponadto, firma musi być przygotowana na tworzenie licznych scenariuszy projektu i analizy finansowej, a jeśli nie jest w stanie tego zrobić, może łatwo stracić klienta. Jeśli już teraz masz z tym trudności, sprawdź aplikację EasySolar, która pomoze Ci nie tylko w wykonaniu nieskończonej ilości projektów i raportów, ale też w zarządzaniu projektami całego zespołu. Projektom możesz nadawać zdefiniowane przez Ciebie statusy i dodawać notatki, dzięki czemu nie pogubisz się w tym, na jakim etapie jest dany projekt i czego mu jeszcze brakuje.

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.