NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
20 Kwiecień, 2015, 11:27 am

Powstanie film promujący OZE w Polsce, ruszyła kampania crowdfundingowa

polak potrafi ekoenergetykatvŁukasz Miłkowski, student ekoenergetyki UP w Poznaniu pasjonujący się fotowoltaiką, chce stworzyć film o odnawialnych źródłach energii w Polsce. Projekt zamieścił w portalu finansowania społecznościowego PolakPotrafi.pl.

Celem projektu jest stworzenie filmu dokumentalnego o odnawialnych źródłach energii w Polsce. Film będzie popularyzował ekoenergetykę, edukował i zachęcał do inwestowania w OZE, co ma przełożyć się na ich szybszy rozwój. Będzie on opublikowany w serwisie YouTube, dzięki czemu każdy będzie mógł go zobaczyć, pokazać innym lub umieścić na swojej stronie – wyjaśnia Miłkowski.

W realizacji przedsięwzięcia pomaga Magdalena Doruch, uczennica szkoły policealnej TEB Edukacja w Kaliszu na kierunku kosmetologia. Razem z Łukaszem planuję miejsca zdjęć, filmuję i pomagam przy postprodukcji.

Jak wyjaśniają autorzy, pomysł zrodził się po obejrzeniu wizualizacji Agencji Energetyki Odnawialnej. Pierwsze 3 minuty przedstawiają wizje Niemiec za 25-30 lat. Czyli 100% energii z OZE i całkowite uniezależnienie się od dostaw węgla, gazu i ropy, dzięki produkcji biopaliw i wodoru! A jak w tym czasie będzie u nas? – pyta Łukasz Miłkowski.

Cała praca związana z filmowaniem i postprodukcją zostanie wykonana przez autorów i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Problem stanowi zrobienie ujęć instalacji, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach jak dach, rzeka lub maszt o wysokości 150 m.

Za wsparcie finansowe projektu autorzy przygotowali liczne symboliczne nagrody. Zaczynając od koszulek, kubków, toreb ekologicznych, specjalnego wydania DVD filmu, dostępu do strefy producenckiej, po pojawienie się w nim imienia i nazwiska, logotypu - jako sponsor lub mecenas, lokowanie produktu związanego z OZE w filmie, a także realizacje krótkiego materiału stworzonego za pomocą drona, na temat wskazany przez wspierającego.

Bardzo ważne jest by kampania w jak najkrótszym czasie osiągnęła 100% wyznaczonej kwoty, ponieważ potrzebny jest czas na dalszą promocję i osiągnięcie nadwyżek, które zostaną przeznaczone na transport do rozmieszczonych w całej Polsce elektrowni i innych miejsc zdjęć.

Jeśli chcesz wesprzeć tę inicjatywę, więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

 

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.