NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
2 Luty, 2016, 11:42 am

Baterie słoneczne - jak zwiększyć sprzedaż ?

Baterie słoneczne - jak zwiększyć sprzedaż ?

Projekt wykonany przy użyciu aplikacji EasySolar

Utrzymanie się na trudnym runku systemów wyposażonych w baterie słoneczne wymaga od instalatorów nie tylko atrakcyjnych cen i utrzymania wysokiej jakości oferowanych usług ale również pomysłu na ciekawy marketing oraz dotarcie do klientów docelowych. Poniżej prezentujemy kilka propozycji na to jak możesz zwiększyć zainteresowanie swoimi produktami:

Strona internetowa

Dobra strona internetowa może kosztować nawet znacznie powyżej tysiąca złotych. Jest to jednak inwestycja na której nie warto oszczędzać. Odpowiednio dobrane treści, wysokiej jakości grafiki oraz pozycjonowanie to gwarancja wysokiej liczby odwiedzin, która bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż systemów PV. Źle prowadzony i zaniedbany serwis może nie tylko nieskuteczny ale w ekstremalnych sytuacjach szkodliwy dla wizerunku naszej firmy.

Jeśli chcesz poznać inne metody zwiększania sprzedaży przeczytaj nasz poprzedni artykuł.

Obecność w social media

Czy tego chcemy czy nie portale społecznościowe stały się jednym z najważniejszych źródeł informacji i komunikacji międzyludzkiej na świecie. W związku z tym rozpoczynając naszą promocję w sieci powinniśmy skupić się również na naszym wizerunku na Facebook’u i innych portalach społecznościowych. Zadbajmy o cykliczność prezentowanych treści oraz ich jakość. Warto również pomyśleć o płatnej promocji. Dzięki niej znacznie zwiększymy liczbę polubień naszej strony i zasięg prezentowanych na niej treści.

By poznać inne sposoby zwiększania sprzedaży systemów PV przeczytaj koniecznie nasz poprzedni artykuł!!!

Prezentacje i prelekcje

Obecnie w naszym kraju dość dużą popularnością cieszą się otwarte prelekcje i prezentacje produktów. Mogą być one jednak skuteczne tylko wtedy gdy będą prowadzone przez osoby kompetentne umiejące obronić sprzedawane przez nią baterie słoneczne przed argumentami nawet najzagorzalszych przeciwników systemów PV. Co więcej w trakcie takich spotkań można spodziewać się również konkurencji, która może starać się zepsuć nasz wizerunek. Rzeczowo i profesjonalnie poprowadzona prezentacja oraz wysoki poziom wiedzy prelegenta pozwoli na skuteczne przekonanie do zielonej energii większość uczestników, spośród których z pewnością część z finalnie stanie się Twoim klientem.

Przygotuj się dobrze do prezentacji i już dziś zacznij tworzyć oferty sprzedażowe przy pomocy narzędzi mobilnych EasySolar:

appstorePLgoogle

i sprawdź jak może wyglądać Twoja oferta wykonana przy użyciu naszych narzędzi:

pdfPL

Spotkania u klienta

Kluczowym elementem każdej sprzedaży, niezależnie od rodzaju sprzedawanego produktu są indywidualne spotkania z klientami. Jeśli w ich trakcie klient uzna nas za profesjonalistę, a nasza oferta będzie przejrzysta i atrakcyjna, mamy dużą szansę na zamknięcie sprzedaży. Jeśli chcesz dobrze przygotować się do spotkania warto skorzystać z profesjonalnych programów do tworzenia ofert sprzedażowych takich jak EasySolar. Dzięki niemu przygotujesz szybko przejrzystą, a zarazem szczegółową ofertę, która znacznie zwiększy Twoją skuteczność jako sprzedawcy systemów fotowoltaicznych.

Oczywiście są to tylko przykłady rozwiązań mogących zwiększyć sprzedaż twoich systemów PV. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak prawidłowo przygotować ofertę na system wyposażony w baterie słoneczne dołącz do bezpłatnego webinarium:

webinarPL

oraz  sam zacznij projektować przy pomocy aplikacji EasySolar:

appPL

   

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.