NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
29 Kwiecień, 2015, 2:00 pm

Aukcje OZE - weź udział w symulacji

aukcje oze

fot. Real Goods Solar, flickr.com

Aukcje OZE to nowy dla Polski system wsparcia odnawialnych źródeł. Jesienią MG planuje przeprowadzenie symulacji tego mechanizmu. Rejestrować można się do 7 maja.

Pierwszym krokiem udziału w symulacji jest rejestracja podmiotu zgłaszającego ofertę po to by otrzymać specjalny kod, umożliwiający złożenie oferty aukcyjnej.  Kody zapewnią całkowitą anonimowość i poufność zgłaszanych ofert, nad czym będzie czuwać kancelaria DZP.

Przed rozpoczęciem aukcji PSEW ogłosi ceny referencyjne, a wolumen aukcji zostanie parametrycznie określony jako równowartość kilkudziesięciu procent zgłoszonych ofert -  a więc wiadomo, że nie wszystkie podmioty będą mogły wygrać.

Drugim krokiem będzie otwarcie sesji aukcji (8 -13 maja), w trakcie której inwestorzy (posługując się wcześniej otrzymanymi kodami) będą mogli zgłaszać oferty, po wejściu na stronę internetową aukcji  www.zieloneuakcje.pl.

W ramach wydarzenia udostępniony zostanie uproszczony model finansowy, który wesprze uczestników w wyznaczeniu ceny aukcyjnej. Model zostanie udostępniony wraz z rozpoczęciem drugiego etapu, czyli 8 maja. Link do pobrania zostanie przesłany w wiadomości e-mail powiadamiającej o rozpoczęciu tej części wydarzenia.

Trzecim krokiem - po zamknięciu sesji aukcji – będzie ogłoszenie wyników w formie webinarium, 15 maja. Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi analizami wyników aukcji, a także otrzymaniem dodatkowej wiedzy z zakresu procedur prawnych aukcji i metodologii przygotowywania ofert będą też mogły wziąć udział w seminarium, które odbędzie się 19 maja w Warszawie w hotel Radisson Blu. Do Państwa dyspozycji podczas tego wydarzenia będą eksperci PSEW, PwC i kancelarii DZP.

Uczestnictwo w aukcji jest płatne. Dostęp do udziału w webinarium oraz aukcji obejmujący zgłoszenie jednej oferty cenowej wynosi 350 PLN (+VAT). Dostęp do udziału w webinarium oraz aukcji obejmujący zgłoszenie jednej oferty cenowej wynosi 350 PLN (+VAT). W ramach wydarzenia istnieje możliwość zgłoszenia do 4 ofert (dwie oferty - 700 zł, trzy ofety - 1050 zł, cztery oferty - 1400 zł). Opłatę należy wnieść podczas rejestracji online.

Koszt udziału w seminarium to: 1200 zł (+VAT) od osoby. Opłatę za seminarium należy wnieść po odesłaniu formularza zgłoszeniowego na podstawie faktury proforma.

Aukcje OZE- anonimowość i poufność

Jak informuje organizator aukcji, jest to proces całkowicie anonimowy. Podczas logowania do systemu można uzyskać unikalny identyfikator zapewniający  anonimowość w systemie IT obsługującym aukcję.

  • Identyfikator jest generowany przez firmę IT, która zarządza bazą danych.
  • Dane związane z płatnością za uczestnictwo w aukcji gromadzone są przez firmę obsługującą płatności (PayLane) a dane potrzebne do wystawienia faktury gromadzone są przez firmę prowadzącą usługi księgowe (Fakturownia) i nie są powiązane z wygenerowanym identyfikatorem używanym przez Państwa podczas aukcji.
  • Organizatorzy aukcji nie będą posiadali dostępu do bazy danych pozwalającej na identyfikację zarejestrowanych użytkowników
  • PwC, PSEW ani DZP nie będą w stanie powiązać danych rejestracyjnych użytkownika z zgłoszonymi przez nich projektami
  • Firma IT obsługująca wydarzenie przekazywać będzie do organizatorów jedynie zanonimizowane dane użytkowników
  • Po zakończeniu wydarzenia Firma IT obsługująca wydarzenie zniszczy bazę danych zarejestrowanych użytkowników.
  • Organizatorzy otrzymają zgłoszone dane dotyczące projektów, zgłoszoną cenę aukcyjną oraz wolumen energii - są to dane konieczne do rozstrzygnięcia aukcji jednakże nie będzie możliwe powiązanie ich z realnymi projektami istniejącymi na rynku na podstawie danych rejestracyjnych.

 

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.