NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
7 Listopad, 2013, 10:15 am

Aplikacja mobilna - projektowanie elektrowni słonecznych

Rynek technologii mobilnych i internetowych podbija świat. Któż z nas nie dysponuje takimi urządzeniami jak smartfon, tablet czy laptop, albo nie jest aktywny na portalach społecznościowych? Podczas gdy innowacyjne technologie uwiodły światowe firmy różnych sektorów i stały się inspiracją do zmiany sposobu myślenia, fotowoltaika do tej pory z tej możliwości nie korzystała. Główną płaszczyzną szeroko pojętej innowacji była produkcja paneli fotowoltaicznych.  A przecież to technologia o tak ogromnym potencjale!

Aplikacja mobilna stworzona przez EasySolar

Fakt ten postanowiła to wyeksponować firma EasySolar, która zaprojektowała pierwszą na świecie aplikację mobilną wykorzystującą chmurę do projektowania elektrowni słonecznych. Jak to możliwe? Technologia chmury umożliwia m.in. wykonanie wymiarowania dowolnego obiektu pod system fotowoltaiczny, pracując nad jednym projektem jednocześnie z poziomu takich urządzeń jak smartfon, laptop czy tablet.

Czy oznacza to, że marzenia o przystępnej fotowoltaice zaczną się nareszcie spełniać i to dzięki polskiej marce? Wystarczy pobrać aplikację, by po prostu zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia. Oczarowani oszałamiającym interfejsem, zostajemy wprowadzeni w magiczną podróż po różnych etapach projektowania. Nic nie jest skomplikowane, a równocześnie nowoczesny software zapewnia nam szeroki wachlarz możliwości, zaś żmudny zwykle proces staje się czystą przyjemnością!

Innowacyjna aplikacja do projektowania instalacji PV

Po pobraniu aplikacji, użytkownika zaskakuje zastosowanie z pozoru nieprawdopodobnych rozwiązań, których nie zobaczy nigdzie indziej. Aplikacja mobilna to nie tylko wirtualne projektowanie instalacji na mapach google, zdjęciach czy własnoręcznych szkicach, ale także definiowanie nasłonecznienia dla danej lokalizacji, a nawet zidentyfikowanie optymalnego modelu finansowego! A to dopiero początek. Po wygenerowaniu raportu mamy już właściwie gotową ofertę na system.

Aplikacja mobilna w pierwszej wersji już teraz uzyskała pozytywną opinię specjalistów branży fotowoltaiki i ma szansę na zdobycie tytułu największej innowacji roku w tej dziedzinie. W międzyczasie, EasySolar, doskonaląc innowacyjny software do granic możliwości, postanowił udostępnić bezpłatną wersję testową aplikacji mobilnej, do której uzyskać dostęp można rejestrując się na stronie: http://app.easysolar.pl. Co istotne, opinie nowych użytkowników również przyczynią się do dalszego wzbogacania i ulepszania tego, zmieniającego dotychczasowy sposób pracy, produktu.

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.