NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
5 Kwiecień, 2015, 11:02 am

Aplikacja mobilna EasySolar z nową funkcją projektowania na zdjęciu

aplikacja mobilnaAplikacja mobilna EasySolar wzbogacona została w nowe narzędzie projektowe służące do wykonania projektu instalacji fotowoltaicznej na dowolnym zdjęciu.

Aplikacja mobilna, możliwości nowej funkcji

Nowa funkcja umożliwia rozmieszczenie paneli słonecznych na trójwymiarowych obiektach. Właśnie dlatego świetnie sprawdza się w przypadku dachów pochyłych, a tym samym jest idealnym rozwiązaniem dla projektów instalacji prosumenckich.

1

Wystarczy kilka kliknięć, aby zaznaczyć obszar projektowania na zdjęciu, dopasować wymiary, dodać lub usunąć moduły i zobaczyć wizualizację 3D. Rozmieszczone na dachu panele są półtransparentne, co umożliwia podgląd przeszkód na dachu i usunięcie paneli z niechcianych miejsc pojedynczymi kliknięciami, np. tam, gdzie na dachu występuje przeszkoda. Narzędzie umożliwia płynne przejście z płaszczyzny dwuwymiarowej w wizualizację trójwymiarową i odwrotnie.

2Aplikacja mobilna i technologia chmury

Technologia chmury zapewnia płynną komunikację między stosowanymi do projektów urządzeniami. Można zatem wykonać zdjęcie smartfonem podczas wizji lokalnej i dodać je do projektu, dokończając do na komputerze.

EasySolar zależy na przełożeniu wielu skomplikowanych narzędzi na proste i przystępne. To dzięki temu poziom sprzedaży wzrasta - zamiast dostarczać wielu skomplikowanych danych, można w bardzo prosty sposób zaprezentować Klientowi to, co go najbardziej interesuje -– projekt systemu oraz jego opłacalność.

Inne, niesamowite funkcje projektowe aplikacji EasySolar to wizualizacja na mapie oraz szkicu technicznym. Mobilne wersje wyposażone są dodatkowo o narzędzia do pomiaru azymutu oraz kąta nachylenia dachu, a także symulację zacienienia. Zobacz funkcjonalności.

Opłacenie abonamentu gwarantuje dostęp z jednego konta do wersji przeglądarkowej i aplikacji mobilnych na wszystkie platformy (Android, iOS, WindosPhone).

Pakiet Premium dostępny już od 49 zł/miesięcznie. Zarejestruj się.

artykuł sponsorowany

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
Odwiedź nas
ul. Królowej Jadwigi 43, 61-871 Poznań
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.