NOWA APLIKACJA EASYSOLAR PREMIUM
jest już dostępna online

* Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome
Pisali o nas:
15 Czerwiec, 2016, 1:22 pm

Fotowoltaika w Polsce – nowy sposób na biznes?

Projekt wykonany przy pomocy aplikacji EasySolar

Projekt wykonany przy pomocy aplikacji EasySolar

Po latach niepewności na rynku, nareszcie możemy stwierdzić, że instalatorzy i sprzedawcy systemów PV wiedzą na czym stoją. Oczywiście obecne przepisy nie należą do idealnych, jednak sam fakt ich istnienia pozawala nam na dokonywanie realnych prognoz efektywności ekonomicznej oraz dostosowywanie oferty sprzedażowej tak by opłacalność systemów była jak najwyższa.

Konkurencja nie śpi

Niestety z nadarzających się okazji nie każdy będzie mógł w sposób zadowalający skorzystać. Moda na odnawialną energię sprawia, że inwestycjami w tym sektorze zajmują się duże przedsiębiorstwa w tym przedsiębiorstwa energetyczne takie jak Tauron czy EDF. W związku z tym by utrzymać się na rynku i pozyskać jak największą liczbę klientów powinniśmy nieustannie pracować nad polepszaniem procesu sprzedaży oraz własną wiedzą i metodami za pomocą których przekazujemy ją swoim potencjalnym klientom.

Lubisz innowacje ? Przeczytaj nasz ostatni artykuł o współpracy paneli PV z urządzeniami mobilnymi.

Profesjonalizm to klucz do sukcesu

Umiejętności, które zwiększą nasze szanse na zamknięcie sprzedaży możemy zdobyć na kilka sposobów. Najprostszymi z nich są szkolenia oraz literatura, które pozwolą nam na podpatrzenie skutecznych praktyk od najlepszych.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak skutecznie sprzedawać instalacje fotowoltaiczne dołącz do naszego bezpłatnego szkolenia online !!! 

Wiedza to nie wszystko

Umiejętności to jednak nie wszystko. Drugą metodą, która może poprawić nasz wizerunek jest wykorzystanie w swoich działaniach sprzedażowych odpowiedniego oprogramowania. Narzędzia takie pozwalają obecnie na bardzo szybkie przygotowywanie wizualizacji systemów oraz analizy finansowej w sposób niezwykle przystępny dla każdego inwestora. Dzięki nim będziesz w stanie stworzyć niezwykle spersonalizowaną ofertę sprzedażową nawet w domu u klienta i od razu mu ją zaprezentować. Dzięki temu zyskasz w jego oczach miano profesjonalisty i znacząco zwiększysz swoje szanse na zamknięcie sprzedaży.

Oczywiście są to tylko przykłady sposobów na przetrwanie na obecnie bardzo trudnym rynku PV. Jednak dzięki nim z pewnością zwiększysz szanse na sukces i rozwój swojego przedsiębiorstwa!

Zainteresowany fotowoltaiką? Sprawdź naszą ofertę:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy. Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.
Zadzwoń do nas
+48 570 620 200
EasySolar Investment

Jesteś zainteresowany inwestycją w farmę
fotowoltaiczną lub dachową instalacją
na Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami

WYPEŁNIJ FORMULARZ, NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ

OTRZYMAJ DEMO PO KRÓTKIEJ PREZENTACJI ONLINE

25-minutowa prezentacja online z naszym ekspertem pozwoli Ci zaoszczędzić ponad 2 godziny na każdym projekcie oraz przygotowanej ofercie dla klienta.

Po prezentacji otrzymasz wersję demo na 24 h do testowania.

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Skontaktuj się z nami

Wyślij
Wiadomość została wysłana. Dziękujemy.Niestety, przy wysyłaniu wiadomości wystąpił problem. Spróbuj później.